₪ English   ₪ Türkçe
  PROJE DEĞERLENDİRME ve ANALİZ DANIŞMANLIK
PD ANALİZ ve YAYIN
Mail Şifre Giriş Kayıt


Değerleme Bir Bakış Açısı, Kimin Yaptığı ve Nasıl Baktığı Önemli...
ŞİRKET DEĞERLEME

Şirket değerleme günümüzde bir bilim dalından daha çok sanat haline gelmiştir. Bu nedenle her ne kadar formülleri kolayca bulunabilse de değerleme çalışmasını yapmak, çalışma sonucundan emin olmak belirli bir bilgi birikimi gerektirmektedir. Yapmış olduğumuz yüzlerce değerleme çalışmasının bize sağladığı tecrübeyle çalışmalarımızı sürdürmekte ve müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Genellikle değerleme hizmeti aşağıdaki durumlarda ortaya çıkmaktadır:

₪ Şirket Satın Alınması,
₪ Şirket Satılması,
₪ Şirket Birleşmesi,
₪ Değer Tabanlı Yönetim ve
₪ Diğer

PD, şirket değerleme ihtiyacı doğması durumunda baz teşkil etmesi açısından şirket değerinin belirlenmesi hususunda danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Değerleme çalışması sonucunda tespit edilen bu değer/değer aralığı makul varsayımlar çerçevesinde belirlenmiş değerdir. Dolayısıyla olası bir pazarlık durumunda değerleme raporu sonuçları rahatlıkla kullanılabilir detaydadır.

Ayrıca şirket ortaklarının ve yöneticilerinin en önemli görevi şirket değerini artırmaktır. Bu çerçevede şirketlere değer haritası çıkarıp, şirketlerin değerini etkiyen faktörleri ortaya koyup, değerlerini nasıl arttırabilecekleri konusunda danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Kısaca bilgi birikimi, müşteri memnuniyeti yaklaşımı ve titiz çalışması ile PD size hizmet vermeye hazırdır.

Eğitim ve Danışmanlık Hizmeti Başvuru Formu

Şirketinizin Tahmini Piyasa Değerini Hesaplamak İçin Tıklayınız
İletişim :
Telefon : +90 212 358 26 37
info@pddanismanlik.com


© 2012 PD Danışmanlık, Tüm Hakları Saklıdır Powered By Zetyum.Net